Ceny i dostępność
Wszystkie ceny znajdujące się w cenniku na stronie internetowej są cenami aktualnymi!

W związku z charakterem działania sklepu internetowego, jego dużym zasięgiem, specyfiką działania, umożliwiającą szybki kontakt z największymi dostawcami w kraju,jesteśmy w stanie pokryć zapotrzebowania naszych klientów w zakresie terminu realizacji i dostępności produktów w znakomitej większości przypadków.

Ciągła zmienność stanów magazynowych,wstępna rezerwacja oraz realizacja zamówień sprawia, że odpowiadanie na indywidualne zapytania o dostępność produktów jest bardzo utrudniona. Informacja taka ulega często szybkiej deaktualizacji.

Najszybszym sposobem sprawdzenia dostępności opon jest złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym. W ciagu 24h po zlożeniu takiego zamówienia otrzymacie Państwo informację o dostępności towaru oraz o terminie realizacji.

Zamówienie jest realizowane po poinformowaniu klienta drogą telefoniczną bądĄ mailową, co zarazem jest potwierdzeniem jego przyjęcia.

Cennik umieszczony w sklepie internetowym Oponix.pl nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, a jedynie odzwierciedleniem oferty producenta na dany sezon, dlatego też nie gwarantujemy Państwu pełnej dostępności produktów zawartych w cenniku.
Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi

Nasi partnerzy