Odbiór i dostawa towaru

Czas realizacji wszystkich zamówień nie powinien przekroczyć 48 godzin w przypadku, gdy zamawiany produkt znajduje się na naszym magazynie centralnym (informacje o dostępności każdego produktu z osobna znajdziesz na naszej stronie internetowej).


 Wszystkie zamówienia złożone do godziny 12:00 z wybraną formą płatności POBRANIE dotrą do Klienta na następny dzień w przypadku produktów dostępnych na naszym magazynie z określonym czasem dostawy 24-48h. Taka sama sytuacja dotyczy zamówień, za które środki zostaną zaksięgowane na naszym koncie do godziny 12:00. Przelew wykonany do godziny 12.00 tego nie gwarantuje, zależy to bezpośrednio od sesji konkretnych banków. Wpłata może zostać zaksięgowana na naszym koncie następnego dnia roboczego.  

Istnieje możliwość dostawy zamówionych produktów do punktów odbioru na terenie kraju. Koszt dostawy do wskazanego punktu jest analogiczny z dostawą pod wskazany adres.


Nasze zamówienia obsługują dwie firmy kurierskie - DPD (www.dpd.com.pl) oraz FEDEX (www.fedex.com/pl).Dostawa i płatności


Sposób dostawy:

Kurier:
Opony i felgi
Akumulatory
Bagażniki
Pozostałe

Dostawa do punktu odbioru:
Opony i felgi
Akumulatory
Bagażniki
Pozostałe
8 PLN za 1 element
15 PLN za 1 element
10 PLN za 1 element
10 PLN za 1 element


8 PLN za 1 element
15 PLN za 1 element
10 PLN za 1 element
10 PLN za 1 element

Rodzaj płatności:


Przedpłata
Raty Credit Agricole
Raty Santander Consumer Bank
Płatnosć PAYU
Płatność PayPal
Pobranie0 PLN
0 PLN
0 PLN
1,2% wartości zamówienia
1,3% wartości zamówienia
5 PLN do całego zamówienia

Oferowany towar dostarczamy na terenie całej Polski zgodnie z przedstawionym cennikiem.
W przypadku towaru wysyłanego poza granice Rzeczypospolitej Polskiej koszty przesyłki będą ustalane odrębnie, zgodnie z postanowieniem Regulaminu sklepu.Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi

Nasi partnerzy